Klimatyzacja

Wentylacja Rekuperacja
30 kwietnia 2014

Oferujemy Państwu wysokiej klasy klimatyzacje, które z powodzeniem zastosować można zarówno do pomieszczeń użytkowych, jak i lokali mieszkalnych. Są to urządzenia przede wszystkim solidne i wytrzymałe, charakteryzujące się przy tym szerokimi walorami natury estetycznej.


 

 
 

5 lat gwarancji na produkty firmy Fujitsu


Placówka Klima-Expert


Specjalizuje się w głównej mierze w projektowaniu oraz instalowaniu urządzeń klimatyzujących opartych o najnowsze standardy wytwórcze.

W swojej ofercie uwzględniamy asortyment od renomowanych marek, w tym szeroko rozpowszechnionej firmy FUJITSU, która wyróżnia się na rynku niezwykle rozległą gamą proponowanych systemów, dystrybuowanych w zróżnicowanych konfiguracjach, w zależności od preferencji Klientów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, gwarantujemy dopasowanie sprzętu ściśle do konkretnych obiektów. Produkty od FUJITSU zapewniają stuprocentowy komfort użytkowania oraz umożliwiają zaoszczędzenie energii, a co za tym idzie również i redukcję kosztów.


Czystość i wygoda


Poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii, urządzenia marki FUJITSU posiadają rozliczne zaawansowane funkcje takie jak możliwość automatycznego czyszczenia filtra, co daje sposobność wyeliminowania wszelkich zanieczyszczeń oraz utrzymania wysokiej higieny.

Czystość powietrza gwarantowana jest poprzez zastosowanie specjalistycznego zmywalnego panelu przedniego. Jego użytkowanie jest nieskomplikowane, zaś demontaż bardzo prosty. Pozwala to na zapewnienie wygody a zarazem zaoszczędzenie energii.

Mniejsze zużycie energii i większy komfort


Ponadto wachlarz proponowanych przez Klima Expert produktów uwzględnia także dystrybucję najwyższej klasy urządzeń HVAC, które są innowacyjnym wariantem na rynku, umożliwiającym z jednej strony pełen komfort użytkowania, a z drugiej również i dbałość o otaczające środowisko naturalne.

Zatroszczenie się o kwestie ekologiczne realne jest dzięki uwzględnieniu w konstrukcji prezentowanego klimatyzatora czynnika R410A oraz zastosowaniu specjalistycznej techniki invertowej. Postawienie na nowoczesność stanowi gwarancję codziennego komfortu akustyczno-cieplnego..

 

5 lat gwarancji na produkty firmy Haier

My jako firma Haier mamy cel dostarczać Klientom rozwiązania ułatwiające i poprawiające komfort codziennego życia. Poświęcamy się dla budowania naszej organizacji, planowania, prowadzenia badań badawczo-rozwojowych, marketingu etc., aby spełniać specjalne wymaganie rynku.

Tak więc w przypadku rozwiązań klimatyzacyjnych skupiamy nasze wysiłki w oferowaniu naszym Użytkownikom, Instalatorom oraz Klientom bardziej przyjaznych środowisku naturalnemu rozwiązań. Dzięki takiej strategii wykorzystujemy nasze lokalne centra projektowe w Niemczech, Francji i Japonii do badania potrzeb Klientów. Po otrzymaniu informacji z rynków lokalnych nasze centrum badawczo-rozwojowe w Chinach rozpoczyna pracę nad rozwojem, testowaniem i szkoleniem związanym z produktami/rozwiązaniami w koordynacji z naszymi lokalnymi obiektami badawczo-rozwojowymi.

Jony ujemne


Jony ujemne w naturze wystepują w obfitości w parkach, lasach oraz przy wodospadach. Jest ich maksymalnie od 8 500 do 12 500 w 1cm3.
Urządzenia Haier dostarczają aż ≈ 20 000 jonów/cm3!
Po naciśnięciu przycisku "HEALTH" pomieszczenie wypełni się odświeżającymi jonami ujemnymi.

Nowe standardy efektywności energetycznej


Dla firmy Haier, będącej jednym z liderów branży, celem jest dostarczanie produktów i rozwiązań wysokosprawnych urządzeń klimatyzacyjnych, które pozwalają na obniżanie wpływu na środowisko naturalne.


Nano Aqua


Haier Super Nano-Aqua zatrzymuje wilgoć. Wyjątkowe generatory Aqua jonizują czasteczki wody w nanometryczne jony, które mogą być łatwo absorbowane przez skórę.
Tylko bardzo małe jony wody moga być absorbowane przez suchą warstwę skóry, dzieki czemu mozna ja nawilżyć.

"Inteligentne" powietrze


Urządzenia są wyposażone w podwójny wylot powietrza. W zależności od miejsca przebywania osoby w pomieszczeniu (rysunki poniżej), jest ona w stanie wybrać kierunek wypływu powietrza z klimatyzatora, aby uniknąć napływu powietrza bezpośrednio na ciało. Funkcja ta chroni przed zachorowaniami.
Kierunek przepływu powietrza: do góry- podczas pracy klimatyzatora w trybie chłodzenia, dla szybkiego schłodzenia całego pomieszczenia.
Kierunek przepływu powietrza: do dołu- podczas pracy klimatyzatora w trybie grzania, dla szybkiego nagrzania całego pomieszczenia.

 

Mitsubishi - 5 lat gwarancji

Hasło firmy Mitsubishi Electric Group „Changes for the Better” odzwierciedla nasze cele i postawę ciągłego dążenia do „zmiany na lepsze”, ponieważ przykładamy ogromną wagę do nieustającego rozwoju.

Motto jest obietnicą zbudowania dla naszych klientów lepszego jutra przy wykorzystaniu inicjatywy każdego naszego pracownika, który codziennie zmierza do ulepszenia technologii, usług i podniesienia kreatywności oraz jakości rozwiązań, zgodnie z filozofią Mitsubishi Electric.

 

Instalacja i serwis urządzeń klimatyzacyjnych jest realizowany na terenie całego województwa Podkarpackiego

Klimatyzacja RzeszówKlimatyzacja Dębica
Klimatyzacja MielecKlimatyzacja Sanok
Klimatyzacja PrzemyślKlimatyzacja Tarnobrzeg
Klimatyzacja Krosno