Klimatyzacja

Systemy wentylacyjne Podkarpacie
Wentylacja Rekuperacja
30 kwietnia 2014
parallax background


Oferujemy Państwu wysokiej klasy klimatyzatory, które mogą zostać wykorzystane w pomieszczeniach użytkowych lub lokalach mieszkalnych. Nasze urządzenia są solidne i wytrzymałe, do tego wyróżniają się szerokim wachlarzem dostępnych wariantów estetycznych.


 

 
 

5 lat gwarancji na produkty firmy Fujitsu


Placówka Klima-Expert


Specjalizuje się w głównej mierze w projektowaniu oraz instalowaniu urządzeń klimatyzujących opartych o najnowsze standardy wytwórcze.

W swojej ofercie uwzględniamy asortyment od renomowanych marek, w tym m.in. firmy FUJITSU, która wyróżnia się na rynku niezwykle szeroką gamą proponowanych systemów, dystrybuowanych w zróżnicowanych konfiguracjach, w zależności od preferencji Klientów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, gwarantujemy dopasowanie sprzętu ściśle do konkretnych pomieszczeń i potrzeb. Produkty FUJITSU zapewniają stuprocentowy komfort użytkowania oraz umożliwiają zaoszczędzenie energii, a co za tym idzie również i redukcję kosztów.


Czystość i wygoda


Poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii, urządzenia marki FUJITSU wyróżniają się zaawansowanymi funkcjami, takimi jak możliwość automatycznego czyszczenia filtra, co daje sposobność wyeliminowania wszelkich zanieczyszczeń i utrzymania wysokiej higieny.

Czystość powietrza gwarantowana jest poprzez zastosowanie specjalistycznego zmywalnego panelu przedniego. Jego obsługa jest nieskomplikowana, zaś demontaż bardzo prosty. Pozwala to na zaoszczędzenie energii, a przy tym zapewnia wygodne użytkowanie klimatyzatora.

Mniejsze zużycie energii i większy komfort


Ponadto wachlarz proponowanych przez Klima Expert produktów uwzględnia dystrybucję najwyższej klasy urządzeń HVAC, które są innowacyjnym wariantem na rynku, umożliwiającym z jednej strony wygodę użytkowania, a z drugiej również i dbałość o otaczające środowisko naturalne.

Zatroszczenie się o kwestie ekologiczne realne jest dzięki uwzględnieniu w konstrukcji prezentowanego klimatyzatora czynnika R410A oraz zastosowaniu specjalistycznej techniki invertowej. Zdecydowanie się na nowoczesność stanowi gwarancję codziennego komfortu akustyczno-cieplnego.

 

5 lat gwarancji na produkty firmy Haier

Firma Haier ma na celu dostarczać Klientom rozwiązania ułatwiające i poprawiające komfort codziennego życia. Poświęca się dla budowania organizacji, planowania, prowadzenia badań badawczo-rozwojowych, marketingu etc., aby spełniać specjalne wymaganie rynku.

W przypadku rozwiązań klimatyzacyjnych Haier skupia wysiłki w oferowaniu Użytkownikom, Instalatorom oraz Klientom bardziej przyjaznych środowisku naturalnemu rozwiązań. Dzięki takiej strategii wykorzystywane są lokalne centra projektowe w Niemczech, Francji i Japonii do badania potrzeb Klientów. Po otrzymaniu informacji z rynków lokalnych centrum badawczo-rozwojowe w Chinach rozpoczyna pracę nad rozwojem, testowaniem i szkoleniem związanym z produktami/rozwiązaniami w koordynacji z lokalnymi obiektami badawczo-rozwojowymi.

Jony ujemne


Jony ujemne w naturze wystepują w obfitości w parkach, lasach oraz przy wodospadach. Jest ich maksymalnie od 8 500 do 12 500 w 1cm3.
Urządzenia Haier dostarczają aż ≈ 20 000 jonów/cm3!
Po naciśnięciu przycisku "HEALTH" pomieszczenie wypełni się odświeżającymi jonami ujemnymi.

Nowe standardy efektywności energetycznej


Dla firmy Haier, będącej jednym z liderów branży, celem jest dostarczanie produktów i rozwiązań wysokosprawnych urządzeń klimatyzacyjnych, które pozwalają na obniżanie wpływu na środowisko naturalne.


Nano Aqua


Haier Super Nano-Aqua zatrzymuje wilgoć. Wyjątkowe generatory Aqua jonizują cząsteczki wody w nanometryczne jony, które mogą być łatwo absorbowane przez skórę.
Tylko bardzo małe jony wody mogą być absorbowane przez suchą warstwę skóry, dzięki czemu można ją nawilżyć.

"Inteligentne" powietrze


Urządzenia są wyposażone w podwójny wylot powietrza. W zależności od miejsca przebywania osoby w pomieszczeniu (rysunki poniżej), jest ona w stanie wybrać kierunek wypływu powietrza z klimatyzatora, aby uniknąć nadmuchu bezpośrednio na ciało.
Kierunek przepływu do góry - podczas pracy klimatyzatora w trybie chłodzenia, dla szybkiego schłodzenia całego pomieszczenia.
Kierunek przepływu do dołu - podczas pracy klimatyzatora w trybie grzania, dla szybkiego nagrzania całego pomieszczenia.

 

Mitsubishi - 5 lat gwarancji

Hasłem firmy Mitsubishi Electric Group jest „Changes for the Better” odzwierciedla ona cele i postawę ciągłego dążenia do „zmiany na lepsze”, ponieważ producent przykłada ogromną wagę do nieustającego rozwoju i poprawy jakości oferowanych produktów i usług.

Motto Mitsubishi Electric jest obietnicą zbudowania dla klientów lepszego jutra przy wykorzystaniu inicjatywy każdego pracownika firmy, który codziennie zmierza do ulepszenia technologii, usług i podniesienia kreatywności, a także jakości rozwiązań, zgodnie z filozofią marki. W Klima Expert utożsamiamy się z mottem firmy Mitsubishi, ponieważ dążymy do oferowania naszym klientom wyłącznie najlepszych produktów i rozwiązań dostępnych na rynku w branży klimatyzacyjnej.

 

Instalacja i serwis urządzeń klimatyzacyjnych jest realizowany na terenie całego województwa Podkarpackiego

Klimatyzacja Rzeszów Klimatyzacja Dębica
Klimatyzacja Mielec Klimatyzacja Sanok
Klimatyzacja Przemyśl Klimatyzacja Tarnobrzeg
Klimatyzacja Krosno

Inne wykonawstwa

    Nie czekaj, zadzwoń już teraz!

    533 727 999

    603 833 205