Klimatyzacja Sanok - Szeroki wybór klimatyzatorów

System klimatyzacyjny jest niezbędny w każdym budynku wykorzystywanym przez większą liczbę osób. Systemy wykorzystują technologie pozwalające na utrzymywanie odpowiedniej temperatury i jakości powietrza niezależnie od pory roku. Dodatkowe funkcje umożliwiające kontrolę poziomu wilgotności, czy jonizowanie powietrza zadbają także o zdrowie wszystkich korzystających z budynku. W ofercie znajduje się duży wybór urządzeń, które dzięki nowatorskim rozwiązaniom technologicznym i wizualnym zapewnią komfort w trakcie pracy i wypoczynku. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą systemów klimatyzacyjnych.

Wentylacja Sanok – Innowacyjne instalacje wentylacyjne

Wentylacja ma ogromny wpływ nie tylko na jakość i komfort pracy i mieszkania, ale także na zdrowie nasze i innych korzystających z budynku. W ofercie proponujemy klientom w obrębie Sanoka szeroki wybór sprawdzonych energooszczędnych urządzeń, które zadbają o komfort i ochronę wnętrza przed wilgocią. Nowatorski wygląd i sprawdzone technologie sprawią, że oferowane urządzenia znajdą miejsce zarówno w budynkach biurowych, mieszkaniach, a także w fabrykach i halach produktowych.

Poszukujesz systemu klimatyzacji lub wentylacji w Sanoku? Zadzwoń!

Tel: 533 727 999 | 603 833 205

Email: biuro@klima-expert.pl


Fotowoltaika Sanok - Innowacyjne moduły fotowoltaiczne

Fotowoltaika to technologia pozwalająca na redukcję kosztów wykorzystania energii elektrycznej przy jednoczesnej trosce o środowisko. W asortymencie znajduje się wiele praktycznie bezobsługowych urządzeń, których wysoka jakość wykonania, która eliminuje konieczność częstych przeglądów. Wszystkie montowane systemy posiadają wymagane zabezpieczenia zarówno konstrukcyjne, jak i elektryczne zapewniające 100-procentowe bezpieczeństwo korzystania z instalacji, a nowoczesne technologie producenta KIOTO SOLAR pozwalają na uzyskanie wydajności większej niż w przypadku urządzeń konkurencyjnych firm.

Cetralne odkurzacze Sanok - Instalacja systemów centralnych odkurzaczy

Centralne odkurzacze to urządzenia pozwalające na szybkie i wygodne sprzątanie. System składa się z sieci przewodów łączących rozmieszczone po całym budynku gniazda z jednostką ssącą ulokowaną w innej części budynku, np. garażu lub piwnicy. Takie rozwiązanie pozwala na redukcję hałasu oraz ograniczenie zanieczyszczeń przedostających się do powietrza. Gniazda wbudowane w ściany w różnych pomieszczeniach sprawiają, że sprząta się szybko i łatwo. W ofercie znajduje się zróżnicowany asortyment urządzeń i dodatków, dzięki którym każdy będzie mógł wybrać urządzenie odpowiadające jego preferencjom.