Klimatyzacja Rzeszów - Montaż systemów klimatyzacyjnych

Systemy klimatyzacyjne Klima-Expert to gwarancja jakości i zadowolenia klienta. Firma w swojej ofercie posiada innowacyjne, energooszczędne systemy pozwalające na inteligentny przepływ powietrza. Oferowane rozwiązania są przeznaczone do wszelkiego rodzaju budynków, a ich walory estetyczne i solidne wykonanie sprawiają, że świetnie nadają się zarówno do biura, jak i hali przemysłowych. Współpraca z firmami FUJITSU, HAIER czy MITSUBISHI umożliwia dostarczenie klientom zaawansowanych technologicznie i kompleksowo wykonanych urządzeń, które zapewnią komfort w pracy i życiu codziennym. Gwarancja jakości usług i profesjonalizmu popartego 15-letnim doświadczeniem w projektowaniu i instalacji klimatyzatorów. Dbałość o najmniejsze detale zarówno w fazie projektu, jak i montażu instalacji sprawia, że KlimaExpert to naturalny wybór pod względem usług realizacji klimatyzacji w Rzeszowie.

Wentylacja Rzeszów - profesjonalne instalacje wentylacyjno-grzewcze

Oferowane systemy wentylacyjne to sprawdzone produkty wiodących na Rzeszowskim rynku producentów. Oferowane urządzenia pozwalają na utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu bez konieczności otwierania okien. Takie rozwiązanie, dzięki zaawansowanym systemom filtracyjnym, zapobiega przedostawaniu się do pomieszczeń zanieczyszczeń i alergenów co pozytywnie wpływa na samopoczucie mieszkańców. Współczesne szczelne budownictwo powoduje gromadzenie się w budynkach wilgoci, to z kolei prowadzi do rozwoju grzybów i bakterii mogących zaszkodzić zdrowiu domowników. Dobrze zaprojektowany system wentylacji w Rzeszowie, poprzez całodobową wymianę powietrza, może temu zapobiec. W ofercie znajdują się także instalacje rekuperacyjne. Rekuperacja pozwala na odzyskiwanie ciepła z usuwanego powietrza, a następnie ponowne wykorzystanie go do podgrzania powietrza wtłaczanego do pomieszczenia, co pozwala na znaczne zaoszczędzenie na ogrzewaniu budynku.

Poszukujesz systemu klimatyzacji lub wentylacji w Rzeszowie? Zadzwoń!

Tel: 533 727 999 | 603 833 205

Email: biuro@klima-expert.pl


Fotowoltaika Rzeszów - Innowacyjne zestawy fotowoltaiczne

Fotowoltaika to technologia umożliwiająca zamianę energii słonecznej na energię elektryczną. Jest to coraz częściej wykorzystywany sposób na oszczędzenie przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. Praca takiego zestawu polega na przekształcaniu energii słonecznej na energię elektryczną, która następnie może być składowana lub odsprzedana. Wykorzystywane panele fotowoltaiczne to produkty austriackiej firmy KIOTO SOLAR wyróżniające się doskonałymi parametrami pozyskiwania energii i odpornością na uszkodzenia. Są to najlepsze dostępne na terenie Rzeszowa panele fotowoltaiczne. Oferujemy projektowanie i montaż zestawów składających się z modułów fotowoltaicznych, inwertera, zabezpieczeń oraz wszystkich potrzebnych konstrukcji montażowych i przewodów. Taki zestaw podłączany jest bezpośrednio do instalacji elektrycznej budynku, pozwalając tym samym na zabezpieczenie się przed podwyżkami cen poprzez wykorzystanie energii naturalnej.

Centralne odkurzacze Rzeszów - Nowoczesne instalacje centralnych odkurzaczy

Odkurzacze centralne to urządzenia w dużej mierze ułatwiające utrzymywanie czystości w pomieszczeniach. Wysokiej klasy urządzenia zapewniają szybkie i komfortowe sprzątanie a szeroki wybór mocy i parametrów sprawia, że mogą one być wykorzystane w każdym lokalu. Oferowane odkurzacze centralne w Rzeszowie to najlepsze tego typu urządzenia. Są to instalacje wyposażone w kompleksowe filtry oraz wielowarstwowe, antyalergiczne worki zapobiegające wydostawaniu się cząsteczek pyłów do powietrza. Znaczącą przewagą instalacji centralnych nad tradycyjnymi maszynami jest system umożliwiający wypuszczanie zużytego powietrzana zewnątrz budynku. Centralne odkurzacze wyróżniają się bardzo cichym działaniem w porównaniu do tradycyjnych, co sprawia, że zwiększa się nie tylko komfort sprzątania, ale także komfort reszty domowników.