Klimatyzacja Mielec - Projektowanie i montaż

Oferujemy atrakcyjne cenowo systemy klimatyzacji w Mielcu. Klimatyzatory to w urządzenia, bez których nie może się w dzisiejszych czasach obejść większość firm oraz domów. Nowoczesne i w pełni zautomatyzowane urządzenia gwarantują inteligentny przepływ powietrza w budynku, co pozytywnie wpływa na samopoczucie pracowników i rodziny. Oferowany sprzęt to urządzenia o najwyższych standardach, które dzięki swoim walorom estetycznym i niezawodności mogą być instalowane zarówno w biurach, gdzie liczy się wygląd, jak i na halach przemysłowych gdzie przede wszystkim potrzebna jest wytrzymałość i wydajność. Sprzęt marek takich jak FUJITSU, HAIER czy MITSUBISHI to gwarancja jakości produktu. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala naszym fachowcom na spełnianie oczekiwań każdego klienta w ramach usług związanych z montażem i serwisem klimatyzacji w Mielcu.

Wentylacja Mielec - Innowacyjne projekty wentylacji

Firma oferuje zaprojektowanie i wykonanie jednych z najbardziej kompleksowych instalacji wentylacyjnych na terenie Mielca. Wentylacja to ważny element każdego budynku. Dobrze wykonana instalacja zapewni dopływ świeżego powietrza przy jednoczesnym filtrowaniu go z zanieczyszczeń i alergenów, a także osłoni wnętrze przed nadmierną wilgocią. Urządzenia renomowanych producentów gwarantujące cichą bezawaryjną pracę przez długie lata. Firma oferuje także systemy rekuperacyjne pozwalające na ograniczenie strat ciepła i zmniejszenie kosztów ogrzewania budynków. Różnorodność mocy pozwala na wybór optymalnego urządzenia dla danego budynku. Wszystkie dostępne wentylatory są ekonomiczne dzięki wysokim klasom energooszczędności.

Poszukujesz systemu klimatyzacji lub wentylacji w Mielcu? Zadzwoń!

Tel: 533 727 999 | 603 833 205

Email: biuro@klima-expert.pl


Fotowoltaika Mielec - Nowoczesne panele fotowoltaiczne

Oferta firmy obejmuje projektowanie i montaż profesjonalnych zestawów fotowoltaicznych w Mielcu. Fotowoltaika to świetny sposób na ograniczenie kosztów związanych z wykorzystaniem energii elektrycznej. Zestawy składają się z wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych firmy KIOTO SOLAR, inwertera, zabezpieczeń, konstrukcji i przewodów, którymi moduły są podłączone do instalacji elektrycznej budynku, dzięki czemu możliwe jest gromadzenie i wykorzystywanie wytworzonej energii elektrycznej. Długie okresy gwarancyjne i zapewnienie producentów o co najmniej 80-procentowej wydajności produktów po 25-latach, dają pewność długotrwałej korzyści płynącej z użytkowania, a bezobsługowość i brak konieczności częstych przeglądów sprawia, że jedyne co odczuwa klient to zadowolenie z zaoszczędzonych pieniędzy.

Cetralne odkurzacze Mielec - Systemy centralnych odkurzaczy

W KlimaExpert oferujemy wykonanie wysokiej jakości instalacji centralnych odkurzaczy. Systemy centralnych odkurzaczy to rozwiązania, na które decyduje się coraz więcej ludzi. Zapewniają one zachowanie idealnej czystości przy niedużym nakładzie pracy oraz komfort mieszkańców dzięki cichemu działaniu i łatwości obsługi. Dodatkowo centralne odkurzacze wyposażane są w funkcje usuwania zużytego powietrza na zewnątrz budynku, dzięki czemu zanieczyszczenia nie przedostają się do powietrza, jak jest w przypadku tradycyjnych maszyn. Rozmieszczenie gniazd w wielu różnych miejscach w całym budynku, węże ssące mogące obsłużyć powierzchnię do 100 metrów kwadratowych oraz duży wybór końcówek umożliwiają czyszczenie nawet największych i najtrudniej dostępnych miejsc.