Klimatyzacja Krosno - Specjalistyczne urządzenia klimatyzacyjne

Dostarczamy jedne z najlepszych systemów klimatyzacji na terenie Krosna. Innowacyjne rozwiązania pozwalają na energooszczędność połączoną z funkcją inteligentnego przepływu powietrza. W ofercie znajduje się szeroki wybór systemów, rozpowszechnianych w zróżnicowanych kompozycjach co daje gwarancję dopasowania sprzętu do każdego rodzaju pomieszczeń. Sprzęt renomowanych producentów gwarantuje najnowsze standardy technologiczne. Procesy takie jak wzbogacanie powietrza o odświeżające jony ujemne i inne złożone funkcje uzdatniania powietrza i kontroli wilgotności pomogą w uzyskaniu dobrego samopoczucia i wymaganego komfortu pracy. Zespół składający się z profesjonalistów zapewni każdemu klientowi pomoc przy wyborze i zaprojektowaniu systemu odpowiadającego jego preferencjom, a solidne wykonanie klimatyzacji zapewni ich bezawaryjną pracę przez długie lata.

Wentylacja Krosno - Funkcjonalne aparaty wentylacyjne

Oferujemy urządzenia wentylacyjne wszystkim zainteresowanym w Krośnie. Innowacyjność i zaawansowane technologie sprawiają, że dostarcza one wymaganego komfortu przy jednoczesnym cichym, bezawaryjnym działaniu. Duża liczba oferowanych urządzeń zapewnia możliwość dostosowania systemów do potrzeb każdego z klientów. Instalacje pozwalają na utrzymanie świeżości powietrza bez konieczności wietrzenia pomieszczeń dzięki zastosowaniu kompleksowych filtrów, zapobiega to przedostawaniu się do środka zanieczyszczeń i alergenów. Wysoka klasa energooszczędności oraz możliwość czerpania energii z instalacji fotowoltaicznych znacznie ogranicza koszty i ingerencję w środowisko naturalne. Dodatkowo w ofercie znajdą Państwo systemy chłodniczo-grzewcze. Systemy takie pozwalają na odzyskiwanie nawet do 90% ciepła z wymienianego powietrza. Umożliwia to ograniczenie kosztów ogrzewania budynku nawet o 30%.

Poszukujesz systemu klimatyzacji lub wentylacji w Krośnie? Zadzwoń!

Tel: 533 727 999 | 603 833 205

Email: biuro@klima-expert.pl


Fotowoltaika Krosno - Certyfikowane panele fotowoltaiczne

Oferta nowoczesnych paneli fotowoltaicznych w okolicach Krosna. Długie okresy gwarancji producenta zapewnią znaczne ograniczenie kosztów zużycia energii elektrycznej. Proponowane systemy są praktyczne bezobsługowe, a solidne wykonanie sprawia, że nie wymagają częstych przeglądów. Zestawy instalacji fotowoltaicznych podłączane są bezpośrednio do instalacji elektrycznej budynku, dzięki temu możliwe jest natychmiastowe korzystanie z wytworzonej energii lub jej składowanie w celu odsprzedaży. Wykorzystywane panele KIOTO SOLAR to wytwory austriackiej firmy, która od lat dostarcza produkty najwyższej jakości dla klientów z całego świata. Produkty te posiadają jedne z najlepszych parametrów temperaturowych mocy, napięcia oraz natężenia, co pozwala na uzyskanie nawet kilkuprocentowego skoku wydajności w porównaniu do konkurencji. Ponadto moduły te posiadają najwyższą klasę odporności na warunki atmosferyczne, co pozwala im wytrzymać uderzenia gradu nawet o średnicy 55 mm.

Centralne odkurzacze Krosno - Nowoczesne instalacje centralnych odkurzaczy

KlimaExpert oferuje projektowanie i montaż nowoczesnych instalacji centralnych odkurzaczy w Krośnie. Instalacje te w ostatnich latach w znacznym stopniu przyczyniły się do ułatwienia utrzymywania czystości w budynkach. Sieć gniazd rozmieszczonych w pomieszczeniach budynku sprawia, że sprząta się wygodnie, a duży wybór końcówek i węży ssących gwarantuje dotarcie nawet do najdalszych i najtrudniej dostępnych miejsc. Możliwość zamontowania silnika w miejscach takich jak np. garaż redukuje hałas roznoszący się na pozostałe pomieszczenia, a system usuwający zużyte powietrze na zewnątrz budynku gwarantuje czystość powietrza niemożliwą do uzyskania przy korzystaniu z tradycyjnych odkurzaczy. Dostępne maszyny posiadają wiele użytecznych funkcji. Jedną z nich jest możliwość zdalnego uruchamiania za pomocą pilota lub automatycznego uruchamiania przy podłączeniu węża do gniazda. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odkurzaczy centralnych.